Kas ir 20minutes.lv

20minutes.lv savu darbu uzsāka 2012. gada decembrī un kopš tā laika, tā ir vietne, kurā tiek publicēti audio blogi latviešu valodā par vadīšanas un citām tēmām, kas saistītas ar mūsdienu darba vidi.

Kā ierakstus klausīties

Mūsu portālā “20minutes.lv” esošie Podcast ieraksti ir audio ziņas. Ieraksti ir publiski, visiem pieejami, to garums ir aptuveni 20 minūtes. Šos Podcast ierakstus MP3 audio failu formātā iespējams brīvi lejupielādēt datorā vai citās pārnēsājamās iekārtās. Podcast ierakstus iespējams noklausīties arī tieši interneta lapā  ”20minutes.lv”. Klausītājs var brīvi izvēlēties sev ērtāko klausīšanās veidu.

Ko dzirdēsim ierakstos

Podcast ieraksti tiek veidoti un ievietoti portālā “20minutes.lv”, lai lektoriem, semināru vadītājiem, visiem citiem zinošiem un uzņēmīgiem cilvēkiem palīdzētu sniegt klausītājiem savu vai kādu citu pieredzi, prasmes vai informāciju uzņēmējdarbības un biznesa kontekstā. Ieraksti ir izglītojoša rakstura un to klausīšanai nav nekādu ierobežojumu.

Visi “20minutes.lv” esošie Podcast ieraksti veidoti speciāli publicēšanai šajā portālā. Katrs autors pats ir atbildīgs par savos ierakstos esošās informācijas patiesumu un autortiesību likumu ievērošanu.

Kā komunicēt par dzirdēto

Katram klausītājam ir iespēja izteikt savu viedokli vai komunicēt ar autoru izmantojot komentārus. Klausītājs drīkst brīvi komunicēt arī katra autora personīgajā interneta vietnē, visos sociālajos tīklos vai jebkurā citā vietā, kur vien tas tehniski ir iespējams.

Kā sekot jaunumiem

Portālā “20minutes.lv” publicēto Podcast ierakstu jaunumiem varat sekot sociālajos tīklos:
Twitter: https://twitter.com/20minuteslv
Facebook: http://www.facebook.com/20minutes.lv

Kā kļūt par autoru

Zinošākajiem un drosmīgākajiem klausītājiem piedāvājam arī pašiem kļūt par pilntiesīgiem Podcast ierakstu autoriem un publicēt šajā portālā savas ar biznesu un uzņēmējdarbību saistītas audio ziņas. Lai pieteiktos par autoru, lūdzam sazināties ar mums izmantojot kontakta formu.

Mūsu misija

Zināšanas, prasmes, pieredze un publikāciju apskati uzņēmējdarbības un biznesa kontekstā. Mēs vēlamies, lai katram no mums būtu iespēja visu zināt!

Galvenās tēmas

  • Menedžments un mārketings.

  • Personāla vadīšana un attīstība.

  • Projekta vadīšana.

  • Biznesa analīze.

  • Tehnoloģijas un to praktiskā izmantošana.